En iyi Grup Hepsi Fan Clup Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En iyi Grup Hepsi Fan Clup Sitesi

Hepcisiysen Tam Yerindesin..!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Algida Dergisi Röportajı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 164
Lakap : civciv
Personalized field :
path="" title="" permalink="">

Algida Dergisi Röportajı Empty
MesajKonu: Algida Dergisi Röportajı   Algida Dergisi Röportajı Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 8:07 pm

tur kapsamında ziyaret ettiğiniz şehirlerde çocuklarla ilgili veya bağımsız olarak tanık olduğunuz farklı ve eğlenceli sahneler oldu mu, bizimle paylaşır mısınız?
GÜLÇİN: çok güzel enerjileri var arkadaşlarımızın, özellikle maxland projesi henüz görmediğimiz şehirlere de gitmemizi sağladı. çok tatlı arkadaşlar var, heyecandan ağlayıp haykırıyorlar..inanın bizde en az onlar kadar heyecan yaşıyoruz. ben bu kazadan ssnra morale ihtiyaç duyuyorum, en son konserde duygulanıp ağladım çaktırmadan, siz ollmasanız ne yapardım..

CEMRE: tüm gittiğimiz şehirlerde büyük bir savgiyle karşılaşıyoruz, hep bir ağızdan şarkılar söylüyoruz,inanılmaz bir duygu..

EREN: konserlerde bizi izlemeye gelen hayranlarımızın coşkusu mükemmeldi çünkü max zaten çocuklar için orda çok büyük bir eğlence alanı hazırlamıştı. çocuklar zaten oyun parkından çıkıp konser alanına patlamaya hazır birer bomba gibi geldiler.konserden sonra aracımıza bindiğimizde camlarımıza yapışıp ağlayan çocukları hiçbir zaman unutmayacağım. o

YASEMİN: hep bir ağızdan şarkı söylüyor olmamız yoğun bir ilgi olıuşturdu ve bu gururumuzu okşadı. max sayesinde, gidemediğimiz şehirlerdeki hayranlarımızla buluşma fırsatı bulduk, bu nedenle max'a teşekkür ederim.

dondurma sizin için ne anlama geliyor? en çok sevdiğiniz çeşitler hangileri?
GÜLÇİN: dondurma hayatımın çok büyük bir parçası. en çok magnum beyaz (beyaz çikolata yerim) ve max jelibonlu (jelibon manyağıyım) tercihim.

CEMRE:dondurmaya bayılırım.sevdiğim dondurma çeşitleri magnum bademli ve çilekli cornetto.

EREN:dondurma benim için elimde tuttuğum mutluluk paketi gibi birşey. sevdiğim dondurma çeşitleri cornetto ve twister.

YASEMİN:yazın vazgeçemediğim şey. tükettiklerim magnum ve cornetto çeşitleri.

dondurma ile ilgili hatırladığınız çok eski çocukluk anıları var mı?
GÜLÇİN:ben küçükken her gün YazBuz yerdim günde 4 tane falan.. annem ''bu kadar abartma!'' derdi. kalem şeklindeydi,hala var. görünce o sahneler aklıma geliyor.

CEMRE: bir gün vapurdan inmiştim,oradaki sokak çocukları zorla elimden dondurmamı almışlardı.

EREN:çocukluğumda dondurmayı ısırarak yiyemezdim hala da yiyemiyorum, bu yüzden dondurmayı en geç bitiren ben oluyorum!..

YASEMİN: calippo diye buz şeklinde dondurmalar vardı. eritip su gibi içerdim..
http://hepsifanforumu.eniyiforum.net

Algida Dergisi Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-